19 квітня 2022 року на основі наказів НАУ (№194/к від 18.04.2022) та ЛА НАУ (№278/о від 19.04.2022) до виконання обов’язків начальника Льотної академії НАУ приступив кандидат технічних наук Володимир Олексійович Максимов.

Біографічна довідка:

У 1980 р. Володимир Олексійович закінчив з відзнакою Київський інститут інженерів цивільної авіації по спеціальності “Експлуатація літальних апаратів і авіаційних двигунів”.

Кандидат технічних наук з 1989 року. Має досвід роботи керівником авіаційної галузі з колективом 75000 працівників.

Працював в органах управління ЦА Європи (член Координаційного комітету Європейської Конференції ЦА, відповідальний за розвиток аеропортів Європи і здоров’я авіапасажирів).

Брав активну участь в роботі Асамблей ICAO. Керівник авторського колективу розробників стандарту ICAO з питань забезпечення здоров’я авіапасажирів. Брав участь у розробці Повітряного кодексу України, проєктів постанов і розпоряджень Кабінету міністрів України. Керівник робочих груп з розробки Програми розвитку цивільної авіації України і Положення про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат цивільної авіації, які були затверджені постановами Кабінету міністрів України. З 1997 по 1998 р.р. – Перший заступник Міністра транспорту – Голова Укравіації. Генеральний директор Державного авіаційного підприємства “Україна” з 2000 по 2002 р.р. Заступник Міністра транспорту – директор Державного департаменту авіаційного транспорту України з 2002 по 2004 р.р. Голова Державної служби з нагляду за безпекою авіації (керівник центрального органу державної виконавчої влади) з 2004 по 2005 р.р.

Видатний науковий дослідник в галузі цивільної авіації. Основний напрямок наукових досліджень – міжнародне та державне регулювання авіаційної діяльності, підтримання льотної придатності повітряних суден. Вільно володіє англійською мовою (Сертифікат рівня В2). Має сертифікат НАУ для викладання профільних дисциплін англійською мовою. З 2013 року доцент кафедри підтримання льотної придатності повітряних суден Національного авіаційного університету. За час науково-педагогічної діяльності є автором та співавтором понад 45 наукових та навчально-методичних робіт.

Наказ НАУ 

Наказ ЛА НАУ