Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Історична освіта в сучасних умовах російсько-української війни відіграє особливу роль у підготовці майбутніх фахівців авіаційної галузі.

Вивчення правдивої багатовікової вітчизняної історії має важливе значення для духовного оздоровлення молодої генерації нації, формування високої патріотичної самосвідомості, а також необхідне як для розширення власного світогляду та використання в повсякденні, так і в період навчання в Льотній академії.

Детальніше...

В рамках укладеної міжінституційної угоди між Інститутом транспорту і зв’язку (Латвія) та Льотною академією Національного авіаційного університету студенти та курсанти академії запрошуються до участі у конкурсі на проходження навчання в Інституті транспорту і зв’язку із забезпеченням грантовою стипендією.

Заявки на участь приймаються до 2 грудня 2022 року на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
(Відділ міжнародних зв’язків Льотної академії НАУ). Поспішайте, кількість місць обмежена!

Детальна інформація про умови участі у конкурсі тут.

За ініціативою керівника Центру забезпечення якості вищої освіти, Данилко О.Г., 30.11.2022 відбувся захід, присвячений темі:"Обговорення можливостей формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти".

Детальніше...

17-18 листопада 2022 року відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «РОЗБУДОВА ВНУТРІШНІХ СИСТЕМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ЗВО УКРАЇНИ: ІНСТРУМЕНТИ ТА ВИКЛИКИ». Участь у заході взяли представники Центру забезпечення якості вищої освіти Льотної академії Національного авіаційного університету, зокрема: керівник центру, Данилко Оксана Григорівна, та методист відділу ліцензування та акредитації центру, Тернавська Тетяна Анатоліївна.  

Детальніше...

За результатами конкурсного відбору до галузевих експертних рад, рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 22 листопада 2022 року Москаленко Олену Іванівну, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри права та соціально-гуманітарних дисциплін, гаранта освітньо-наукової програми «Професійна педагогіка» для здобувачів третього рівня вищої освіти (докторів філософії) обрано членом галузевої експертної ради з галузі знань 01 Освіта (міжнародний експерт).  

Детальніше...

За ініціативи доцента кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності Смирнової Ірини Леонідівни з метою виявлення і розвитку у здобувачів вищої освіти творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності
19 листопада в онлайн-форматі було проведено предметну олімпіаду з дисципліни "Електротехніка".

Детальніше...

25 листопада 2022 року виповнюється 80 років з дня народження СКЛЯРЕНКА Валерія Васильовича, інженера кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності.

У 1973 р. Валерій Васильович закінчив Севастопольський приладобудівний інститут. В період з 1963 р. по 1966 р. і з 1975 р. по 1992 р. брав безпосередню участь у регламентних роботах з обслуговування й випробування ядерних енергетичних установок. Із січня 1975 р. по березень 1992 р. проходив службу як мічман, технік цеху озброєння та технік КІЛ на Плавучому судноремонтному заводі ПРЗ-11.

З 2003 р. працює в академії на посадах майстра кафедри, завідувача лабораторії кафедри льотної експлуатації, аеродинаміки та динаміки польоту.

З вересня 2022 р. обіймає посаду інженера кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності, приймає активну участь у забезпеченні навчального процесу та удосконаленні матеріально-технічної бази кафедри.

Де б не працював Валерій Васильович, він завжди з душею, не жаліючи сил та енергії, віддається роботі.

Шановний Валерію Васильовичу, нехай усі Ваші дні будуть наповнені любов'ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі!

З повагою, колектив кафедри
конструкції повітряних суден, авіадвигунів
та підтримання льотної придатності.